Galerie — autorské knihy — obývák— workshopy  k tomu pivo a káva

MÁME ZAVŘENO – Ano, i nás se dotkla (potřebná) opatření proti šíření COVID-19 a máme zavřenou galerii… Bohužel je to i jediný způsob, jak našetřit na nájem a proto pokud k nám rádi chodíte (nebo byste rádi začali), můžete nás v této těžké době podpořit a vybrat si níže na stránce odměnu (knihy, skicáky, výtvarné potřeby, atd.) nebo poslat nezištně finanční podporu na náš účet:
2001471436/2010
a to jakoukoliv částkou (aneb, každá koruna se počítá). Veškeré finance jdou ze zákona na činnost spolku, v tomto případě půjdou čistě na nájem a elektřinu v galerii.

DĚKUJEME ZA PODPORU!
2001471436/2010

POSLOUCHEJ KYBER ARTRAFIKA PODCASTY! ZDE

Sochařská 3, Praha 7 (Tram: Letenské nám., metro: Vltavská)

PROZATÍM ZRUŠENÝ PROGRAM! Prohlášení ZDE
Budeme rádi za pomoc v tomhle těžším období.


 Kontakty: +420 735 513 705
artrafika.galerie @ gmail.com

Program vždy na Facebookovém profilu a tomto webu

Artrafika je mladý živý prostor s výstavami, autorskými knihami, sdíleným antikvariátem, ale i vlastní klubovou kuchyní s kávovarem a pípou!
Výstavní program tvoří hlavně tvorba studentů a mladší autoři zaměření na ilustraci či současný komiks. Také se věnujeme vzniku limitovaných autorských knih a máme v galerii malý antikvariát.Podmínky výstav v Artrafice

Vyber si odměnu! Přispěj nám na chod galerie a spolku a získej za to autorské knihy, printy, oblečení a další! Peníze jsou dobrovolným členským příspěvkem a jsou použity čistě na chod spolku a galerie.

Zobrazeno 1–16 z 39 výsledků